Wyjątkowe pokazy "Avengers: wojny bez granic" i "Strażników cnoty"


Po raz kolejny Cinema City umożliwia wszystkim kinomaniakom obejrzenie wyczekiwanych filmów jeszcze przed datą ich oficjalnej premiery. Tym razem mogą zobaczyć najnowszą ekranizację kultowej serii marvelowskich komiksów o superbohaterach „Avengers: wojna bez granic” oraz przezabawną komedię „Strażnicy cnoty”.

Perypetie nastolatków, chcących spróbować wszystkiego i dobrze się bawić oraz ich rodziców, usiłujących za wszelką cenę powstrzymać ich od wejścia w dorosłość, rozbawią każdego. Pokazy przedpremierowe „Strażników cnoty” odbędą się we wtorek 24 kwietnia, a „Avengers: wojna bez granic” od środy 25 kwietnia w kinach IMAX i w salach ŠKODA 4DX oraz Cinema City. Dodatkowo dla fanów IMAX Cinema City przygotowało niespodziankę w postaci kolekcjonerskich plakatów. Będą rozdawane od dnia premiery „Avengers: wojna bez granic” do wyczerpania zapasów. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

Cinema City doskonale rozumie zniecierpliwionych fanów, którzy nie mogą się doczekać, aż ich ulubione filmy wejdą na duży ekran. Dlatego każdy widz będzie mógł poczuć się bardzo wyjątkowo i zobaczyć wyczekiwane produkcje jeszcze przed oficjalną premierą podczas pokazów przedpremierowych. Kto nie chciałby skorzystać z takiej okazji?!

Już we wtorek 24 kwietnia w wybranych kinach Cinema City będzie można zobaczyć przedpremierowo szaloną komedię „Strażnicy cnoty”. Amerykańska produkcja w lekki i zabawny sposób pokazuje zmagania bezradnych rodziców trzech nastolatek, którzy nie mogą oswoić się z faktem, że ich córeczki stają się młodymi, atrakcyjnymi kobietami.

Z kolei od środy 25 kwietnia będzie można obejrzeć najnowszą część kultowej  serii o superbohaterach: „Avengers: wojna bez granic”. Czeka nas spektakularne starcie na śmierć i życie obejmujące cały świat marvelowskich postaci. Potężny Thanos nadchodzi i pragnie dokonać masowej zagłady. Avengersi będą musieli poświęcić wszystko, by pokonać tyrana.

Przedpremierowo film „Avengers: wojna bez granic” będzie grany w kinach IMAX w formacie 3D oraz w salach ŠKODA 4DX. Technologia IMAX zapewnia widzowi naprawdę wyjątkowe przeżycia. Panoramiczny ekran, krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności, głębi kolorów i kontraście, a także profesjonalny system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali, powodują, że seans w IMAX przenosi widza w zupełnie inny wymiar. Z kolei dla fanów naprawdę mocnych wrażeń idealną propozycją będzie pokaz w sali ŠKODA 4DX, gdzie nowoczesna technologia 4DX oddziałuje na wszystkie zmysły i zapewnia naprawdę ekstremalne doznania. Ruchome fotele, stroboskopy, deszczownice czy zapachy sprawią, że widzowie maksymalnie wczują się w akcję i poczują jak jeden z Avengersów. Dodatkową atrakcją dla fanów IMAX będą kolekcjonerskie plakaty, rozdawane już od dnia pokazów przedpremierowych do wyczerpania zapasów.

Pokazy przedpremierowe filmu „Avengers: wojna bez granic” odbędą się we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), oraz w formacie 3D w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław). „Strażnicy nocy” będą pokazywani przedpremierowo w wybranych 31 kinach Cinema City w całej Polsce.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 20 Kwietnia 2018

Podziel się