Lustro na wymiar - jak je kupić?


Jeżeli szukasz lustra, ale marzy ci się coś innego, powinieneś pomyśleć nad lustrem na wymiar. Opuść stacjonarne sklepy z wyposażeniem mieszkania i wejdź w internetowy świat luster na wymiar.

Brak wyboru

Wydaje się to lekko abstrakcyjne, ale brak wyboru towaru nie należy do sytuacji rzadkich. Niby sklepowe półki uginają się od wszelkiej maści towarów, ale to, czego szukamy akurat nie jest dostępne. I wcale nie oznacza to, że my, klienci, jesteśmy wybredni. Po prostu nasz gust jest inny niż to, co oferują marki. Tak jest chociażby w przypadku ubrań. W przypadku towarów budowlanych, np. luster, sytuacja wygląda nieco inaczej. Czasem nasze łazienki czy mieszkania są po prostu niestandardowej wielkości. Sytuacja zmusza nas do szukania lustra innego niż większość tych sprzedawanych w sklepach.

Ma służyć
Nie ma chyba mieszkania, w którym domownicy nie mają lustra. Od setek lat towarzyszą one człowiekowi i nie zapowiada się, by w XXI wieku miało być inaczej. Lustro jest przede wszystkim praktyczne. Ma nam pomóc w porannej i wieczornej toalecie. Kobiety spędzają przed nim długie godziny na robieniu makijażu, mężczyźni zaś goleniu się. Ciężko byłoby to zrobić bez lustra. Jednak to nie jedyna funkcja, jaką pełni lustro. Stanowi ono również element dekoracyjny. Pozwalają one na uzyskanie wrażenia, że łazienka jest większa niż w rzeczywistości. Przy jego użyciu możemy również zakryć niedoskonałości, np. dziury czy plamy.

Lustro na wymiar – gdzie szukać?
Jedynym problemem może okazać się brak odpowiednich rozmiarów lustra. Jednak współczesny świat i na to znajduje rozwiązanie. Jest nim robione na indywidualne zamówienie lustro na wymiar. Ale gdzie szukać takich luster? Odpowiedź jest jedna: internet. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i wpisać w wyszukiwarkę hasło „lustro na wymiar”. Naszym oczom ukażą się dziesiątki wyników firm, które wykonują takie lustra. Teraz naszym jedynym problemem będzie wybór swojego własnego lustra. Zwłaszcza, że możemy zrobić praktycznie wszystko. Zaczynamy od wybrania wielkości lustra. Lustro na wymiar jest o tyle lepsze od zwykłego, że możemy ustalić jego wysokość i szerokość co do milimetra. W sklepie sprzedają lustro 25 cm X 25 cm, a my potrzebujemy 24,5 cm X 26,1 cm? Zamawiając lustro na wymiar nie ma problemu z dostosowaniem wielkości. Oprócz tego wybieramy również kolor tafli lustra oraz ramy. Szczególnie z wyborem tej ostatniej możemy zaszaleć, bowiem większość firm oferuje kilkadziesiąt możliwości dopasowania ramy. W ten sposób dostajemy całkowicie spersonalizowany produkt.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 6 Kwietnia 2018

Podziel się