Los naszej planety jeszcze nigdy nie był w tak zagrożony


Dla wszystkich fanów Avengersów, którzy nie mogą się już doczekać premiery najnowszej części światowego hitu, Cinema City ma wspaniałą wiadomość. Już ruszyła przedsprzedaż biletów na pokazy filmu „Avengers: Wojna bez granic” do Cinema City w formacie 2D i 3D! Seanse odbędą się także w salach wyposażonych w nowoczesny system dźwiękowy Dolby Atmos, gdzie dzięki specjalnej technologii dźwięki opływają widza z każdej możliwej strony i wciągają w sam środek akcji, oraz w salach ŠKODA 4DX z technologią 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły i zapewnia naprawdę ekstremalne przeżycia. Premiera odbędzie się już 27 kwietnia. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/avengers-wojna-bez-granic

„Avengers: Wojna bez granic” to najnowsza część znanej na całym świecie serii filmów nakręconych na podstawie komiksów Marvela. Avengersi i ich sojusznicy zawsze chronili świat przed zagrożeniem, z jakim żaden inny superbohater nie mógł dać sobie rady. Jednak teraz z kosmosu nadchodzi nowe zagrożenie - tyran Thanos. Okryty międzygalaktyczną niesławą despota chce zebrać wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności i wykorzystać je do przejęcia kontroli nad światem. Los Ziemi jeszcze nigdy nie był tak niepewny. Przed Avengersami stoi nie lada wyzwanie. To będzie wojna bez żadnych granic!

Miłośników wyjątkowych przeżyć kinowych zapraszamy na seans w sali z nagłośnieniem Dolby Atmos, które gwarantuje niesamowite wrażenia słuchowe. Każdy dźwięk, każdy szelest otoczy widza niezależnie od tego, gdzie zajmie miejsce na sali kinowej. Dzięki temu widzowie z każdą minutą poczują, jak coraz bardziej „wchodzą” w akcję i świat Avengersów.

Z kolei fani ekstremalnych wrażeń koniecznie muszą zobaczyć przygody Avengersów w salach ŠKODA 4DX. Dzięki ruchomym, wprawianym w wibracje i kołysanie fotelom, stroboskopom czy deszczownicom widzowie zostaną wrzuceni w sam środek akcji. Efekty specjalne, takie jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, doskonale zsynchronizowanymi z wydarzeniami na ekranie, sprawią, że widzowie naprawdę poczują się jak jeden z Avengersów. Technologia 4DX pozwoli wcielić się w rolę każdego bohatera. Poczuj na własnej skórze, jak to jest ratować wszechświat przed zagładą.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 11 Kwietnia 2018

Podziel się