Czarny humor w najlepszym, marvelowskim wydaniu czyli "Deadpool 2"!


Zbliża się premiera drugiej części hitu „Deadpool”, znanego wszystkim fanom komiksów Marvela . Czym główny bohater Wade zaskoczy widzów w kolejnej odsłonie blockbustera? Jakie przygody i trudności napotka na swojej drodze? Przekonamy się już 18 maja, podczas premiery w Cinema City!

Film będzie dostępny w najnowocześniejszej technologii IMAX, gdzie głębia kolorów i krystalicznie czysty obraz wyświetlany na panoramicznym ekranie sprawią, że poczujemy jakby Deadpool stał tuż obok nas. Fani naprawdę mocnych wrażeń muszą wybrać się na seans w salach ŠKODA 4DX. Tam technologia 4DX wstrzeli nas w sam środek ekstremalnej akcji. „Deadpool 2” będzie też wyświetlany w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos, gdzie dźwięk otacza widza z każdej możliwej strony. Tu żaden żart nie umknie naszej uwadze. Premiera już 18 maja. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

„Deadpool 2” powraca ze zdwojoną dawką humoru! Główny bohater, Wade, znany z niewyparzonej gęby, jest mocno poturbowany po wypadku na desce surfingowej. Chce się skupić na swojej ukochanej i hodowli buldoga francuskiego. Jednak superbohater szybko znudzi się marzeniami klasy średniej i przycinaniem ogródka na przedmieściu. Ukochana będzie musiała zająć się pieskiem, aby on mógł zmierzyć z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. W drugiej części blockbustera, do głównego bohatera dołączają nowi kompani, zabójczy Cable i zniewalająco piękna Domino. Razem utworzą superdrużynę o kryptonimie X-force, z którą nikt nie chciałby spotkać się po zmroku. „Deadpool 2” szykuje dla nas jeszcze więcej niekonwencjonalnego humoru Marvela i niezliczoną ilość ekscytujących zwrotów akcji. Tego nie można przegapić! Premiera już 18 maja w Cinema City.

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX, gdzie widza oczaruje krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności i kontraście, a specjalna technologia wywoła wrażenie, jakby główny bohater stał tuż obok. Trudno będzie oprzeć się pokusie, by nie poklepać Deadpoola po ramieniu! Intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym. Dodatkowo, tylko w IMAX widzowie będą mogli otrzymać wyjątkowe, kolekcjonerskie plakaty „Deadpool 2”!

Naprawdę mocne uderzenie akcji będzie można poczuć w sali ŠKODA 4DX. Technologia 4DX, oddziałująca na wszystkie zmysły, wciągnie widza w sam środek marvelowskiego świata. Poczuj świst pistoletowych kul przelatujących tuż obok i wczuj się w rolę superbohatera ocierającego się o śmierć. Takie efekty tylko dla fanów wyjątkowo ekstremalnych wrażeń!

„Deadpool 2” wyświetlany będzie też w formacie 2D w salach z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos, stworzonych dla tych, którzy cenią wyjątkowe przeżycia audio. Niesamowite wrażenia akustyczne oraz dźwięki otaczające widzów z każdej możliwej strony pozwolą usłyszeć każdy szelest czy mruknięcie w dialogach bohaterów.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 15 Maja 2018

Podziel się