"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" - ruszyła kosmiczna przedsprzedaż biletów


Chcesz jako pierwszy obejrzeć na dużym ekranie najnowszą część kultowej sagi o walce dobra ze złem? Wejdź na pokład Sokoła Millennium i dołącz do Hana Solo, Chewiego i Lando! Zobacz, jak narodziła się legenda jednego z głównych bohaterów „Gwiezdnych wojen”.

Już ruszyła przedsprzedaż biletów na pokazy filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie” w Cinema City w formacie 2D i 3D! Chcesz poczuć różnicę? Przyjdź do IMAX, gdzie na gigantycznym, panoramicznym ekranie zobaczysz krystalicznie czysty obraz o niesamowitej głębi i ostrości kolorów, a efekty 3D dosłownie wciągną cię w zawrotną akcję pełną międzygalaktycznych pościgów. Seanse odbędą się także w salach z nowoczesnym systemem Dolby Atmos, gdzie dźwięki opływają widza z każdej możliwej strony i potęgują doznania kinowe, oraz w salach ŠKODA 4DX z technologią 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły i zapewnia naprawdę ekstremalne przeżycia. Premiera odbędzie się już 25 maja. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/han-
solo-gwiezdne-wojny-historie

W maju, w naszej galaktyce nastąpi niezwykłe wydarzenie - premiera najnowszej części pt. „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”! Chcesz wyruszyć w kolejną filmową podróż po odległych częściach kosmosu i poznać nowe przygody ulubionych bohaterów? W najnowszej odsłonie młody Han Solo (Alden Ehrenreich) wnika w ciemny i niebezpieczny, kryminalny światek. Poznaje tam swego przyszłego i nieodłącznego przyjaciela Chewbacę oraz hazardzistę Lando Calrrisiana (Donald Glover). Zobacz, jak narodził się jeden z głównych wątków „Gwiezdnych wojen”! W pozostałych rolach zobaczymy międzynarodowe gwiazdy m.in. Emilię Clarke i Woody’ego Harrelssona, a za reżyserię odpowiada wybitny filmowiec Ron Howard, nagrodzony w 2002 roku Oscarem za „Piękny umysł”.

Zapraszamy na seanse filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”w Cinema City, a wyjątkowych kinomaniaków, zachęcamy do obejrzenia filmu w IMAX  na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie o zwiększonej ostrości i kontraście. W IMAX widać więcej, barwy są bardziej nasycone, obraz ostrzejszy a doznania intensywniejsze. Dzięki temu widzowie poczują, jakby sami byli w samym środku akcji i przemierzali międzygalaktyczne odległości razem z Hanem Solo i Chewbacą.

Miłośników wyjątkowych przeżyć audio zapraszamy na pokaz w sali z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos, które gwarantuje niesamowite wrażenia akustyczne. Tutaj każdy dźwięk otacza widzów ze wszystkich stron, nawet z góry. Dzięki temu usłyszą oni, i tym samym dostrzegą o wiele więcej szczegółów. W Dolby Atmos można usłyszeć nie tylko ryk silnika pojazdu kosmicznego, który kołuje nad głowami widzów, ale i niuanse w dialogach między bohaterami.

Z kolei fanów ekstremalnych wrażeń zapraszamy do sal ŠKODA 4DX wyposażonych w nowatorską technologię 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Tutaj dzięki ruchomym, wprawianym w wibracje i kołysanie fotelom widzowie poczują się, jakby lecieli Sokołem Millennium! Inne efekty specjalne, takie jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, czy bąbelki, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, sprawią, że widzowie wnikną w świat „Gwiezdnych wojen” i przekonają się nawłasnej skórze, jak to jest być jednym z bohaterów kosmicznej sagi.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).


--Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 8 Maja 2018

Podziel się