Nowy trend na wieczory kawalerskie - impreza w tramwaju


Wrzesień i październik to jedne z najpopularniejszych ślubnych miesięcy. To również czas gdy odbywa się najwięcej wieczorów kawalerskich i panieńskich. Czeka Cię organizacja właśnie takiej imprezy? Poznaj najnowszy trend na męski wieczór - impreza w tramwaju.

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Organizacją wieczoru kawalerskiego zajmuje się najczęściej świadek, pana młodego. W zależności od upodobań głównego bohatera, imprezy mogą różnić się szczegółami. Jedno jest jednak pewne, żaden wieczór kawalerski nie obędzie się bez dobrego jedzenia, alkoholu i ulubionej rozrywki pana młodego. Chyba, że planujecie survivalowy camping. Jeśli nie to koniecznie skupić się na tych trzech aspektach. Po pierwsze zorganizujcie jedzenie. chociaż często wydaje się to jedna z najmniej ważnych rzeczy, pamiętajcie, że czeka Was całonocna zabawa, hojnie skropiona mocnym alkoholem. Nikt nie powinien rozpoczynać jej z pustym żołądkiem bo niestety może nie dotrwać nawet do przysłowiowej północy. Dlatego warto wcześniej zarezerwować stolik w ulubionej knajpie lub zamówić jedzenie na dowóz. Druga kluczowa kwestia to alkohol. Jest on większości wieczorów kawalerskich i mało jaka impreza obejdzie się bez niego. Dlatego warto postawić na trunki dobrej jakości, dzięki którym będziecie wyśmienicie bawić się do rana. Ostatni z najważniejszych punktów to rozrywka. Nie zapomnijmy, że wieczór kawalerski to wyjątkowa zabawa i nie ma tu mowy o zwykłej “posiadówie”. Nawet jeśli pan młody nie jest fanem hucznych imprez, zadbajcie o to, że ten wieczór zapamiętał na całe życie. Sposobów na to jest kilka, wszystko zależy jednak od indywidualnych preferencji. Czasem jest to wyścig na torze gokartowym, zabawa w ulubionych klubach, wspólna górska wspinaczka, a nawet impreza na łódce lub w tramwaju.

Ile kosztuje organizacja wieczoru kawalerskiego?
Niestety nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego jakim dysponujemy budżetem oraz jakie atrakcje zaplanowaliśmy na tą wyjątkową noc. Czasem koszty zamykają się w kilku stówkach innym razem to nawet kilka lub kilkanaście  tysięcy. Warto mieć na uwadzę to, że wieczór kawalerski najczęściej odbywa się tydzień lub dwa tygodnie przed weselem. Dlatego nie należy zostawiać tego wydatku na ostatnią chwilę, a pomyśleć o nim już kilka miesięcy wcześniej. W tym przypadku warto wspomnieć o dwóch ważnych aspektach. Po pierwsze planując imprezę bierzmy pod uwagę budżet wszystkich uczestników. Nie każdego stać na wynajęcie jachtu, weekendowy wyjazd do Berlina czy nawet zabawę w najdroższym klubie w mieście. Warto postawić na rozrywki oryginalne ale w rozsądnej cenie. Po drugie pan młody w tym wypadku jest gościem i nie należy uwzględniać go w wszelkiej formie składkach. W klubie, stawiają kumple.

Oryginalny wieczór kawalerski - impreza w tramwaju
Organizując wieczór kawalerski wiele osób staje przed podobnymi dylematami. Jak zaplanować fajną noc, w rozsądnej cenie, która nie będzie jednocześnie tylko zwykłą imprezą. Idealną propozycją na takie właśnie wydarzenia jest impreza w tramwaju. Wyobraź to sobie… Spotykacie się porządnej kolacji w męskim stylu, następnie wsiadacie do specjalnie przygotowanego i wynajętego tylko i wyłącznie dla Was imprezowego tramwaju. Tam gra dla Was DJ, alkohol leje się strumieniami, a wy jednocześnie zwiedzacie najlepsze zakątki Krakowa. Dlaczego właśnie Kraków ? To stolica wieczorów kawalerskich w Polsce. Co weekend do miasta królów zjeżdżają setki panien i kawalerów żądnych przygód. To miasto imprez, dobrego jedzenia, a  przy okazji jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Pamiętajcie, swoją tramwajową imprezę możecie przenieść do klubów, a organizatorzy takich eventów na pewno pomogą Wam zarezerwować loże w najlepszych dyskotekach. Taki wieczór kawalerski, na pewno zostanie w pamięci każdego pana młodego.

źródło: TrampartyKrakow.com
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 21 Września 2017

Podziel się