Jak i gdzie wynająć samochód w Krakowie? Spis znanych wypożyczalni samochodów z Krakowa


Wypożyczalni aut w Polsce nie brakuje i z roku na rok jest ich coraz więcej, dlatego też wybór odpowiedniej firmy nie jest taki łatwy. Wynajem samochodów w wielu przypadkach jest bardzo opłacalny, a że jest w czym wybierać, warto wiedzieć na co zwracać uwagę. Firmy często mają swoje oddziały w wielu miastach – jak to wygląda w Krakowie?

Gdzie znaleźć dobrą ofertę wynajmu samochodów?

Sposoby na znalezienie odpowiedniej wypożyczalni są co najmniej dwa i zaliczają się do nich porównywarki cen, gdzie można znaleźć najlepszą ofertę niezależnie od firmy, albo skorzystać z takiego wynajmu bezpośrednio w wypożyczalni. I w jednym i w drugim przypadku bardzo łatwo można skorzystać z internetu. Tutaj wymieniamy listę popularnych wypożyczalni znajdujących się na terenie Krakowa.

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio
W przypadku wypożyczalni samochodów bardzo ważne jest doświadczenie. Jedną z takich firm jest Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio z dwoma oddziałami z Krakowie (przy lotnisku Kraków-Balice oraz pod adresem: ul. Przewóz 21). Prowadzi ona wynajem przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Aby wynająć samochód należy najpierw dokonać rezerwacji na wybrany model samochodu mailowo lub telefonicznie oraz ustalić termin wynajmu. Szczegóły związane z ofertą można znaleźć na firmowej witrynie: www.wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-krakow/. Firma prowadzi wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy i z możliwością naliczania rabatów.

Avis – wynajem samochodów osobowych i dostawczych
Jest to jedna z największych światowych firm zajmujących się wynajmem samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych i działa nieprzerwanie od 1946 roku. W Polsce posiada wiele swoich oddziałów, w tym także dwa punkty w Krakowie. Ich oferta jest dosyć szeroka i obejmuje zarówno wynajem na krótki, jak i na długi termin oraz na podróż w jedną stronę. Dostępne są również usługi dla firm oraz wynajem samochodu wraz z kierowcą.

Wypożyczalnia Samochodów Odkryj-Auto
Tak jak w przypadku poprzednich wypożyczalni i ta działa w wielu miejscach na terenie Polski, w tym także w Krakowie. Swoją ofertę opiera o wynajem krótko oraz średnioterminowy. Wśród dostępnych samochodów są zarówno te mniejsze samochody osobowe, jak i większe vany. Na stronie firmy można także skorzystać z kalkulatora ceny i obliczyć ile będzie kosztował wynajem konkretnego modelu w określonym czasie. Rezerwacji można dokonać bardzo szybko online przez stronę firmową.

ABCO Rent a Car
Główną siedzibą firmy ABCO jest Kraków, ale oddział dostępny jest także w Warszawie. Oferta wypożyczalni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. Oferta samochodów jest bardzo szeroka i zawiera zarówno modele podstawowe, jak również te bardziej luksusowe, a samochód można odebrać w wielu miejscach w Polsce: na terenie Krakowa, Katowic lub Warszawy. Możliwe jest również dostarczenie samochodu w wielu innych miejscach w Polsce.

Car Net Polska
Jest to ogólnopolska wypożyczalnia samochodów, której oddziały można znaleźć w aż ponad 30 miastach. Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, a jej oddział w Krakowie posiada bardzo szeroki wybór aut wielu różnych marek, zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych. Oprócz tego możliwe jest również wynajęcie samochodu z kierowcą, a dla stałych klientów dostępne są promocje i niże ceny związane z wynajmem.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 3 Stycznia 2018

Podziel się