Ile kosztuje wizyta u ginekologa w Krakowie? Sprawdzamy ceny porad lekarskich w prywatnych gabinetach ginekologicznych w Krakowie


Szukasz sprawdzonego ginekologa w Krakowie? Chcesz wiedzieć, jakie są ceny podstawowych porad lekarskich? Sprawdź, ile kosztuje wizyta w prywatnym gabinecie ginekologicznym w Krakowie.

Gdzie szukać ginekologów w Krakowie?

Jeśli szukasz ginekologa w Krakowie, możesz skorzystać z trzech możliwości. Pierwsza z nich to polecenia – warto zapytać się kobiet w rodzinie, koleżanek, których lekarzy one polecają. Może jednak okazać się, że gabinety, które zdobyły największą ilość pozytywnych opinii znajdują się na drugim końcu miasta lub ceny w nich są zbyt wysokie.

W tej sytuacji możesz rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Jednym z najoczywistszych sposobów jest sprawdzanie stron internetowych poszczególnych lekarzy za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Choć to skuteczna metoda, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie gabinety posiadają swoje strony.

Dlatego lokalizację oraz ceny w gabinetach ginekologicznych w Krakowie możesz sprawdzić na stronach typu https://ranking.abczdrowie.pl/
s/ginekolog/krak%C3%B3w, gdzie zbierane są informacje o lekarzach z danego miasta. Dzięki nim przejrzysz listę ginekologów, dowiesz się, w jakiej przychodni przyjmują oraz ile kosztuje porada lekarska.

Ceny porad lekarskich w prywatnych gabinetach ginekologicznych
Najniższy koszt konsultacji ginekologicznych w prywatnych gabinetach zaczyna się od 110 zł, jednak przeciętna cena waha się między 130, a 150 zł. Warto wiedzieć, że w wielu przychodniach porada lekarska dla stałych pacjentów (od drugiej wizyty) jest niższa.

USG ginekologiczne (przezpochwowe) kosztuje ok. 100 zł, USG piersi ok. 150 zł, a USG monitorujące cykl ok. 60-80 zł. Za cytologię należy zapłacić 50 zł, natomiast za wydanie recepty (bez badania), ok. 30-50 zł.

Często badania występują też w pakietach, dzięki czemu są tańsze. Najczęściej łączy się konsultację ginekologiczną z cytologią lub z USG. Natomiast kompleksowy pakiet profilaktyczny, zawierający wizytę lekarską, USG ginekologiczne, USG piersi oraz cytologię kosztuje ok. 350 zł.

Jak umówić wizytę u ginekologa przez internet?
Umawianie wizyty u lekarza przez internet jest wygodną i szybką metodą, która pozwala uniknąć długich kolejek czy bezskutecznego dzwonienia do gabinetu. A jak to zrobić? To, w jaki sposób umówić konsultacje ginekologiczną zostanie przedstawione na przykładzie serwisu ranking.abczdrowie.pl.

Na początku należy skorzystać z zakładki „Znajdź lekarza” - trzeba wpisać specjalistę oraz lokalizację. W tym przypadku będzie to ginekolog w Krakowie. Następnie system wygeneruje listę lekarzy, dzięki której można sprawdzić lokalizację ich gabinetów, ceny podstawowych usług oraz opinię widoczną w szybkim podglądzie w formie gwiazdek. Po przejściu na stronę z opisem konkretnego specjalisty, można też przeczytać bardziej szczegółowe rekomendacje.

Przy każdym lekarzu wyświetlona jest informacja, w jakich godzinach dostępny jest wolny termin w wybranym dniu. Po wybraniu konkretnej godziny wystarczy zarezerwować wizytę poprzez podanie swojego imienia, nazwiska, numeru pesel oraz adresu e-mail. Na końcu wystarczy opłacić wizytę za pośrednictwem serwisu transakcyjnego PayU, by mieć pewność, że wybrany termin zostanie zarezerwowany.

Jak widzisz, nie jest nie jest trudno znaleźć dobrego ginekologa w Krakowie. Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić nie tylko cennik usług, ale także opinie o lekarzu.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 26 Czerwca 2018

Podziel się