ZATORLAND - Parki Rozrywki


Poczuj na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura! Jeśli jesteś na tyle odważny i nie boisz się wyzwań, stań oko w oko z największym drapieżnikiem wszech czasów!

Park Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń - kompleks parków dostępnych dla Ciebie w jednym miejscu!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!
 
Oprócz gwarantowanej, całodziennej rozrywki dostarczymy Wam sporej dawki wiedzy przedstawionej w przystępny i ciekawy sposób. Zwiedzanie Parku Dinozaurów nie kończy się na podziwianiu naturalnej wielkości prehistorycznych zwierząt. Podążając wzdłuż ścieżki edukacyjnej traficie do tajemniczego miejsca jakim jest Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie oprócz szkieletów dinozaurów, zobaczycie niezwykłe okazy skał magmowych, osadowych i metamorficznych.

W krainę relaksu przeniesie Was Park Mitologii położony nad jeziorem, na którym tańczą fontanny w otoczeniu bajecznego ogrodu. Podczas rejsu łódką przeniesiecie się w otoczenie bogów, herosów i bohaterów z mitologii greckiej. Poza koniem trojańskim, który pomógł Agamemnonowi w zdobyciu miasta, wejdziecie również do labiryntu Minotaura, z którego wyjście nie okaże się wcale takie proste!
NOWOŚCI!!! Park linowy, ścianka kinetyczna czy wodne szaleństwo? - wybór należy do WAS!

Jeśli dysponujesz jeszcze wolną chwilą zapraszamy Cię do Parku Bajek i Wodnych Stworzeń! Można tutaj zobaczyć naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich - niektóre mierzą nawet 7 metrów! Maszerując wzdłuż ścieżki możesz odwiedzić domki bohaterów z bajek m.in. Królewny Śnieżki wraz z Siedmioma Krasnoludkami, Kopciuszka, a także spotkać Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko czy Czerwonego Kapturka.
NOWOŚCI!!! Mówiące Drzewo, Interaktywny Domek Piratów, a także Lodowisko całoroczne!!!

To jeszcze nie koniec! Czy zawsze byliście ciekawi świata mikroskopijnego? Od dzisiaj nie musicie go oglądać przez lupę! W Parku Owadów zobaczycie gigantyczne okazy stworzeń, które ciężko dostrzec gołym okiem.

Na koniec "wisienka na torcie". Zapraszamy do pierwszego w Polce Kina 360° 3D. W ramach seansu proponujemy Wam "BEE MUSICAL czyli pszczółki  rozrabiają" - to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze, na ekranie otaczającym widza ze wszystkich stron.

W sezonie zimowym swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się paradą bajkowych postaci oraz możliwością spotkania ze Świętym Mikołajem!

W Parkach Rozrywki Zatorland musicie mieć wiele sił, ponieważ dawka atrakcji może pochłonąć  cały dzień. Dlatego pomiędzy Parkami możecie bezpłatnie przemieszczać się ciuchcią turystyczną, a na obiad skosztować przysmaków w Karczmie River Park, znajdującej się na terenie kompleksu.

Uwaga! Zabierz dobry humor. Resztę zapewniają Parki Rozrywki Zatorland.

ZATORLAND
Parkowa 7 - 8, 32-640 Zator
Informacje: 667 – 979 -220
Rezerwacje (dla grup): 601- 858 – 851
www.zatorland.pl
rezerwacje@zatorland.plGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


  Vince @ 2014-07-31 23:55 Odpowiedz odpowiedz

jeden z lepszych parków rozrywki - połączenie ciekawych parków tematycznych z lunaparkiem idealnie nadaje się na weekendowy wypad poza miasto z dzieciakami
powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 28 Kwietnia 2014

Podziel się