Księgowość w Chrzanowie - podpowiadamy, gdzie szukać biura księgowego


Jest coraz mniej czasu na wykonanie rocznego rozliczenia podatkowego, a Ty wciąż nie wybrałeś odpowiedniego księgowego? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 5 sprawdzonych biur rachunkowych w Chrzanowie, dzięki której będziesz wiedzieć, do kogo warto się wybrać.

1. Kancelaria Doradztwa Podatkowego Teresa Sykulska
Kancelarię Doradztwa Podatkowego Teresy Sykulskiej znajdziesz w Chrzanowie, przy ul. Piastowskiej 20. Obsługuje klientów z województwa małopolskiego oraz śląskiego, m.in. z Katowic, Jaworzna, Trzebini, Oświęcimia, Krakowa, Libiąża i oczywiście – z Chrzanowa.

Teresa Sykulska swoją księgowość prowadzi o 1993 roku, dzięki czemu może pochwalić się dużym doświadczeniem. Pomaga firmom w zakresie finansów, podatków, kadr i płac oraz rachunkowości, prowadzi również doradztwo biznesowe.

W ofercie tej kancelarii znajdują się: usługi księgowe (m.in. outsourcing), doradztwo podatkowe, zeznania podatkowe, doradztwo biznesowe oraz obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej. Z pełną listą usług księgowych kancelarii Teresy Sykulskiej można zapoznać się na stronie www.sykulska.pl.

2. Kancelaria Podatkowa Jolanta Cieplik
Kancelaria Podatkowa Jolanty Cieplik mieści się przy ul. Dobczyckiej 7 w Chrzanowie. Prowadzona jest od 2008 roku, choć wcześniej jej właścicielka zajmowała stanowisko w Urzędzie Skarbowym.

Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę księgowości (m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencji przychodów i rozchodów, kontrolowanie spraw kadrowo-płacowych), doradztwo podatkowe (pomoc podczas kontroli podatkowych i skarbowych), obsługę BHP (szkolenia dla pracowników, wykonywanie ocen ryzyka zawodowego) oraz pomaga w zarządzaniu nieruchomościami.

3. Biuro Podatkowe Konsultant
Przy ul. Matejki 2 w Chrzanowie znajduje się siedziba Biura Podatkowego Konsultant, w którym zatrudnieni są doświadczeni pracownicy, zaznajomieni ze wszystkimi aktualnymi zmianami w prawie podatkowym.

Biuro Podatkowe Konsultant oferuje usługi dla osób prywatnych, takie jak sporządzanie zeznań rocznych, czy pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku VAT z faktur remontowo-budowlanych oraz usługi księgowe dla firm, związane m.in. z prowadzeniem różnych ewidencji podatkowych, ksiąg rachunkowych, ale też doradztwo dotyczące kadr i płac.

4. Biuro rachunkowe Wirga
W pasażu naprzeciwko Biedronki, przy ul. Sikorskiego 2 w Chrzanowie znajdziesz Biuro Rachunkowe Wirga, które zostało otwarte w 2001 roku i jest następstwem działalności prowadzonej od 1997 roku.

Pracownicy Biura Rachunkowego Wirga pomagają w zakładaniu firmy, obsługują księgowość w pełnym zakresie, prowadzą dokumentację kadrowo-płacową oraz sporządzają rozliczenia roczne dla osób fizycznych, wnioski o dotację czy refundację oraz bieznesplany.

5. Biuro Doradztwa Gospodarczego Univers
Biuro Doradztwa Gospodarczego Univers mieści się poza ścisłym centrum Chrzanowa, przy ul. Pogorskiej 15B. Choć zakres usług może być dostosowany do indywidualnych potrzeb podatników, księgowi z tego biura rachunkowego na co dzień zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, uzyskiwaniem zwrotu VAT naliczonego w krajach UE, sporządzaniem analiz finansowych oraz wniosków kredytowych czy sprawozdawczością GUS oraz NBP.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 21 Marca 2018

Podziel się