DJ Iguana, mnóstwo nagród, świetna zabawa. Szczegółowe informacje dotyczące Wielkiego Testu Języka Angielskiego.


Rabka-Zdrój. 9 Czerwca 2013 roku.

Zapraszamy mieszkańców urokliwej Rabki-Zdrój (9 czerwca 2013 r., Amfiteatr przy ul. Chopina 4 o godz. 16.00) do napisania Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które w Rabce-Zdroju i Polsce odbędzie się po raz drugi. W 2012 r. w 35 miastach w Polsce przetestowano 5000 Polaków. W tym roku w Wielkim Teście bierze udział 49 miast.


Wydarzenie zostało objęte ogólnopolskim Patronatem Honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego – Marka Sowy, a lokalnie Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Rabki-Zdroju.

Wielki Test Języka Angielskiego to również możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Aby je wygrać należy wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że każdy podczas rejestracji, która ruszyła już 10 maja 2013 r. na www.rabkazdroj.znaangielski.pl na Wielki Test lub logując się na swoje konto użytkownika odpowie na pytanie konkursowe. Odpowiedź na pytanie można dodawać lub edytować do 6 czerwca 2013 r. Po tym terminie zespół metodyków Europejskiego Centrum Językowego „Summit” wybierze najbardziej kreatywne odpowiedzi. Autorzy najciekawszych zostaną nagrodzeni podczas Wielkiego Testu w Amfiteatrze 9 czerwca 2013 r.
Nagrody Główne:
- 3 vouchery semestralne na naukę języka angielskiego w ECJ Summit
- 3 vouchery na dowolne egzaminy Cambridge ufundowane przez British Council
- 2 vouchery, każdy o wartości 500 PLN na kurs prawa jazdy ufundowane przez Ośrodek  Szkolenia Kierowców"Marko"
- 1 voucher o wartości 500 PLN na kurs prawa jazdy ufundowane przez Centrum Szkolenia Kierowców "Refleks"  
Pozostałe nagrody to: 50 karnetów do 3 różnych Parków Rozrywki: Rabkoland, Dinolandia i Park Miniatur, karnety na grę w tenisa w Kompleksie Royal, zabiegi pielęgnacyjne na ciało,w Studio Urody Antidotum , bony upominkowe do 4Beauty i sklepu Mydlarnia u Franciszka,  nocleg w domu wypoczynkowym, Karabela, bilety na koncert w Folwark Stara Winiarnia, karnet do klubu kickboxingu Jarosz Fight Club.

Wielki Test Języka Angielskiego w Rabce-Zdrój popierają znani i lubiani min. Kamil Stoch - Polski Skoczek Narciarski,Mistrz Świata, Jan Wieczorkowski- polski aktor, Maciej Wojdyła - polski aktor teatralny, filmowy i serialowy, Paweł Stojowski - aktor Teatru Lalek Rabcio w Rabce-Zdroju, Łukasz Jarosz- Polski Kickboxer Wagi Ciężkiej, Mistrz Polski

Co mówią i w jaki sposób popierają można przeczytać na www.rabkazdroj.znaangielsk.pl .

Wielki Test to również zabawa. Każdy musi się zrelaksować, więc wieczorem wystąpi:  
DJ Iguana (Italy) - jest muzykiem, pianistą, kompozytorem, remixerem, producentem oraz DJ muzyki Freestyler. Miksuje w duchu elektronicznej muzyki tanecznej (ELECTRO HOUSE / GHETTO FUNK / DUBSTEP / UNDERGROUND / Bass Drum N '/ DEEP ORIENTAL ELECTRO / NEW SWING)
Karierę zawodową rozpoczął jako pianista podczas koncertów Sting'a i George Michael'a w Europie. Wtedy postanowił rozwijać swoje umiejętności jako DJ i został pionierem muzyki elektronicznej we Włoszech i jednym z liderów europejskiego clubbing o doskonałych i wyszukanych DJ-setach. Jako jedyny WŁOSKI DJ (z 30 didżejów z całego świata) zagrał podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012r.
DJ IGUANA mówi tylko jednym językiem: ENERGIĄ w MUZYCE i nigdy nie wiadomo, co się zdarzy ...Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 13 Maja 2013

Podziel się