Anneke Van Giersbergen w Kwadracie


Kraków. 8 kwietnia 2014
 
Agencja Massive Music  wraz z Dragons Productions zapraszają na dwa koncerty Anneke Van Giersbergen, które odbędą się w ramach trasy "Drive Tour 2014". Artystka wystąpi 8 kwietnia 2014 roku w krakowskim klubie "Kwadrat", a dzień później we wrocławskim "Firleju".

Anneke Van Giersbergen to holenderska wokalistka, muzyk i kompozytorka, znana przede wszystkim z występów z grupą The Gathering, której była członkinią w latach 1994 – 2007.
Giersbergen promuje obecnie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Drive". Za produkcję dziesięciu utworów, które znalazły się na wydawnictwie, odpowiada Arno Krabman. Płyta ukazała się 23 września 2013 roku za pośrednictwem InsideOut Music.

Jak mówi sama Artystka: "W czasach, kiedy całe albumy powstają na zasadzie przesyłania sobie plików w sieci, chciałam zrobić to staromodnie i zarejestrować materiał z grupą muzyków w studio. W efekcie album nasycony jest entuzjazmem i świeżością. Jestem z niego naprawdę zadowolona".

Gościem specjalnym obu koncertów będzie Anna Murphy, wokalistka i instrumentalistka znana z folkmetalowego zespołu Eluveitie, w którym gra na lirze korbowej.

Koncerty w Polsce odbędą się 8 kwietnia 2014 w Krakowie w Klubie Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1) oraz 9 kwietnia we Wrocławiu w Klubie Firlej.
Wejście: 19:30  Koncert: 20:30
Bilety: 60zł w przedsprzedaży (do nabycia w sieci Ticketpro i w lokalnych punktach sprzedaży), 70zł w dniu koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=5QrM8mudaeg
http://www.youtube.com/watch?v=n3PXLFJAnv8

Anneke Van Giersbergen Online:
http://www.annekevangiersbergen.com
https://www.facebook.com/annekevangiersbergenofficialGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 12 Lutego 2014

Podziel się