NETIA OFF CAMERA: kto oceni polskie filmy w Krakowie?

Dree Hemngway
Dree Hemngway

Aktorka, modelka i prawnuczka Ernesta Hemingwaya, reżyserka castingu Kennetha Branagha, programer BFI Southbank oraz London Film Festival zdecydują, do kogo trafi 300 000 złotych. O nagrodę Kulczyk Foudation walczy 10 polskich tytułów.

Lucy Bevan jest dyrektorem castingu z Londynu. To ona odpowiada za obsadę takich hitów, jak  „Morderstwo w Orient Expressie” w reżyserii Kennetha Branagha czy „Piękna i Bestia”. Współpracowała również z Netflixem przy „Collateral” oraz Disneyem przy okazji „The Nuthcracker and The Four Realms”.

Dree Hemingway zagrała w „It Happened in L.A.”, który miał swoją premierę na Sundance Film Festival 2017. Kolejny film z jej udziałem u boku Emmy Roberts, “In A Relationship”, został pokazany na Tribeca Film Festival. Festiwalowa publiczność zobaczy  „Love After Love” w reżyserii Russela Harbaughsa z jej udziałem ( na ekranie Chris O’Dowd i Andie MacDowell).

Hemingway skradła serce widzów w niezależnym filmie „Starlet” w reżyserii Seana Bakera. New York Times umieścił jej rolę na liście pięciu „Przełomowych Ról Sezonu”, a magazyn Variety uznał ją za jedną z „10 aktorek do obserwowania”. Film „Starlet” był jednym z najgłośniejszych obrazów na festiwalu SXSW.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 15 Kwietnia 2018

Podziel się