NAJWIĘKSZY W POLSCE PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW JUŻ CZYNNY!


Odwiedź Park Rozrywki Zatorland w Zatorze i przeżyj swoją wielką przygodę! Już od 16 kwietnia  Zatorland zaprasza do skorzystania z niezliczonych atrakcji! Nowością tego roku są Dinocoaster, Karuzela Słoniki, Diabelski Młyn czy nowe figury prehistorycznych gadów.

Podążamy śladami najlepszych – parki dinozaurów w innych krajach są dla nas wzorem, ale sami oferujemy unikatową rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Zatorland to niezwykła sala zabaw, gdzie każdy może miło spędzić swój czas – to u nas czeka park zabaw dla dzieci z ponad setką różnych modeli dinozaurów, muzeum gromadzące bezcenne eksponaty paleontologiczne, a także warsztaty przybliżające ich uczestnikom przeszłość dawne dzieje naszej Ziemi. To mnóstwo atrakcji na cały dzień dla całej rodziny i wspaniała okazja do rozpoczęcia nowego hobby.

Jak co roku zaplanowaliśmy kilka wydarzeń, o których informować będziemy na bieżąco. Już od 30 kwietnia zapraszamy na Majówkę „W Świecie Piotrusia Pana” – gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci jak i dorosłych!

www.zatorland.plGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 28 Kwietnia 2016

Podziel się