KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI SOLO


W niedzielę 10 czerwca o godzinie 18.00 w PAŁACU ŻELEŃSKICH w Grodkowicach (12 km za Wieliczką, w pobliżu trasy E 4 w kierunku Bochni) odbędzie się niecodzienny koncert: wystąpi w programie solowym wirtuoz gitary basowej KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI, legendarny muzyk związany w przeszłości z formacjami jazz-rockowymi - „Laboratorium”, „Air Condition” i „String Connection”.

Krzysztof Ścierański obecnie występuje samodzielnie i w swoim programie gra nie tylko na gitarze basowej ale także na 6-strunowej gitarze elektrycznej, posiłkując się rozbudowanym sprzętem elektronicznym. Współdziała także z innymi muzykami: Bernardem Maselim, Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim.

Ma na swoim koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Marek Grechuta, Ryszard Sygitowicz, John Porter, Jan Pluta, Grzegorz Ciechowski, Maryla Rodowicz, Edyta Bartosiewicz, Marek Wilczyński, zespół „Wilki”, zespół „Krzak” i inni.

Dyskografia jego jest obfita: nagrał zarówno albumy firmowane swoim nazwiskiem, z własnymi kompozycjami, jak i płyty zrealizowane z różnymi formacjami i zespołami.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem.
Rezerwacja – tel. 609 612 044,  785 179 919.
Dojazd z Krakowa do Pałacu Żeleńskich w Grodkowicach starą trasą w kierunku na Bochnię (ok. 40 minut) lub autostradą, zjazd „Targowisko” (15 minut).

Organizacja koncertu: MARTA i IRENEUSZ TRYBULCOWIE
Patronat medialny: Radio Kraków Małopolska, Portal „Bochnianin”
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 9 Maja 2018

Podziel się