Koncert dla wszystkich zakochanych i kochających Zakopane


Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert w walentynkowym klimacie "Kocham Zakopane”. 9 kwietnia na Placu Niepodległości wystąpią zespoły "Giewont”, "Holeviaters” i "Pectus”. Nie zabraknie także innych atrakcji i to nie tylko dla zakochanych.

Dla zmarzniętych na rozgrzanie proponujemy sportowy trening naturalny dla par, ciepłą herbatę i smaczne regionalne dania. Będzie także dużo walentynkowych słodkości, konkursów z nagrodami i niespodzianek dla wszystkich. W plenerze zagości także Zimowa Redakcja Gazety Krakowskiej, dzięki której każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na pierwszą stronę gazety.

Romantycznie i nastrojowo zagrają najpierw górale z zakopiańskiego zespołu "Giewont”, a następnie znany i lubiany na Podhalu zespół "Holeviaters” z wokalistką Anną Malaciną-Karpiel ze sporą dawką  muzyki folkowej wzbogaconej o brzmienie swingowych standardów i ballad jazzowych. Będzie to taneczna i sentymentalna muzyczna podróż do lat 30-tych i 40-tych. Na zakończenie wystąpi gwiazda koncertu zespół "Pectus”. Publiczność z pewnością zachwyci niepowtarzalne brzmienie i pozytywne przesłanie ich przebojów, tym bardziej że wystąpią  z góralskim kwartetem.  

W sobotnie popołudnie wszystkich zakochanych i wszystkich kochający Zakopane czeka więc moc atrakcji. Wyraźcie swoje uczucia. Pokażcie jak wielka jest Wasza miłość. Bądźcie tego dnia pod Tatrami razem z tymi, których kochacie. Gorąco zapraszamy!

Transmisja na antenie TVP Regionalna.Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 29 Stycznia 2016

Podziel się