FOLK OFF TOUR: SPIĘTY, HAŃBA!, STUDIUM INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH


Folk Off Tour to wyjątkowa trasa koncertowa, podczas której w muzyczną podróż po Polsce udadzą się przedstawiciele zróżnicowanych odmian muzyki folkowej. Klub Studio będzie przystankiem tej trasy - 12 grudnia w Krakowie zobaczymy Spiętego w programie "Antyszanty", Hańbę! oraz Studium Instrumentów Etnicznych.

Hubert "Spięty” Dobaczewski w latach 1998-2003 występował z hip-hopową grupą Koli, zaś od roku 1999 jest wokalistą i gitarzystą zespołu Lao Che; odpowiada również za teksty utworów zamieszczonych na płytach kapeli. Solowa płyta oraz projekt koncertowy - "Antyszanty” " odbił się szerokim echem i został okrzyknięty najważniejszym muzycznym wydarzeniem roku 2009 w Polsce.

Hańba! to zbuntowana orkiestra podwórkowa. Grupę tworzy czterech muzyków z niemałym stażem grania w zespołach folkowych, punkowych, metalowych, nawet elektronicznych. Wspólnie postanowili założyć zespół z gatunku "political music fiction”, który w swojej twórczości łączy miejski folk z okresu międzywojnia z punkowym buntem.

Studium Instrumentów Etnicznych to grupa, której siłą jest potężna kreatywność i niczym nieskrępowana potrzeba tworzenia. Jej członkowie uważają, że w twórczości "nie ma miejsca na strach”. Są doceniani przez publiczność i dziennikarzy. Maciej Szajkowski twierdzi, że „takie zjawiska zachodzą w kosmosie raz na kilkadziesiąt lat, to koincydencja sił natury i talentu”.

Miejsce: Klub Studio, Kraków, ul. Budryka 4.
Kiedy: 12 grudnia 2014, godzina 20:00
Ceny biletów: 30 zł (w przedsprzedaży) / 35 zł (w dniu koncertu)
Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl
Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) można nabyć w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 2 Grudnia 2014

Podziel się