Coś dla fanów motoryzacji - 10. TUNING SHOW KRAKÓW 2012.


Wszyscy zapaleńcy motoryzacji, nowinek technicznych i aut, które nieczęsto można podziwiać na naszych polskich drogach, czeka niezwykła okazja by przyjrzeć się z bliska temu co można zrobić z samochodem. Już 12-13 maja br. odbędzie się kolejna z cyklu edycja Tuning Show w Krakowie!
Tuning Show organizowany w stolicy Małopolski - Krakowie, jest drugą co do wielkości imprezą motoryzacyjną w naszym kraju. W jednym miejscu skupia właścicieli niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na codzień tuningiem, jak również tysiace fanów motoryzacji.
To co sprawia, że ta impreza jest wyjątkowa to przede wszystkim pasja prawdziwych wielbicieli motoryzacji, którzy nie tylko przybywają jako uczestnicy pokazów w celu zademonstrowania własnych niezwykłych projektów tuningowych, ale również po to by nabyć nową wiedzę i pomysły, jak i zaopatrzyć się w unikatowe akcesoria.

Na poprzedniej edycji Tuning Show zjawiło się ponad 10 tysięcy osób, a podczas targów zaprezentowanych zostało ponad 150 najlepiej stuningowanych samochodów z klubów tuningowych oraz aut poddanych tuningowi przez prywatnych właścicieli.
W tegorocznej edycji Tuning Show również nie zabraknie najnowszych trendów w stylistycznych modyfikacjach aut, niewiarygodnie mocnych silników, ogromnych przyspieszeń i setek decybeli wydobywających się z wbudowanych systemów CarAudio. Wszyscy odwiedzający Targi będą mieli sposobność do obejrzenia ponad 100 niepowtarzalnych samochodów z całej Polski walczących o uznanie i respekt. A także to, czego nie może zabraknąć na prawdziwych targach motoryzacyjnych - widowiskowe konkurencje: dojazd do przeszkody, najniższy samochód, najliczniejszy zespół w samochodzie, Tuning bez tajemnic czyli zawody Wojna Północ- Południe, profesjonalne zawody Car Audio.
W tym roku podczas 10. edycji Tuning Show obędą się m.in.:
- ekstremalne Pokazy Driftu w wykonaniu teamu D1 KRK
- salon Custom - Strefa Samochodów Amerykańskich w stylu Muscle.
- pokazy ewolucji na Quadach „Stunt Show"
- bardzo ważne dla fanów Car Audio zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup wyłaniające najlepiej nagłośniony samochód tej imprezy
- salon Car Audio - nowość!
- zawody Tuningowe Wojna Północ - Południe
- GYMKHANA samochodowa - nowość!
- koncert DJ-a ADHD - nowość!

Tuning Show to jednak nie tylko wystawa stuningowanych samochodów oraz akcesoriów do tuningu, to również niepowtarzalna atmosfera towarzysząca licznym konkursom i pokazom. Kultowe już palenie gumy, najgłośniejszy wydech czy najlepiej stuningowany samochód dostarczają co roku wielu niezapomnianych wrażeń.

!0. edycja Tuning Show w Krakowie odbędzie się dniach od 12 do 13 maja 2012 r. na terenie firmy Targi w Krakowie, przy ul. Centralnej 41a.Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 8 Maja 2012

Podziel się