BIERZCIE I KRĘĆCIE po raz 7


Prawie 100 000 PLN czeka na filmowców amatorów. Rusza siódma edycja konkursu "Bierzcie i kręćcie" - wspólnej akcji Festiwalu Off Plus Camera, TVN24, Allegro i sieci Plus. Udowodnij, że kilka minut wystarczy, by zaszokować, rozbawić, sprowokować do dyskusji. Wystarczy aparat fotograficzny lub telefon komórkowy i dobry pomysł! Później pozostaje tylko nacisnąć "PLAY” i pochwalić się umiejętnościami montażowymi.

Dzięki nam możesz wrócić do przeszłości. Bądź, jak "Marty" McFly XXI wieku! Zabierz Internet LTE w przeszłość i pokaż, do czego służy. Może spróbujesz spotkać się z hippisami w latach 70 lub wprowadzisz technologiczną rewolucję do epoki kamienia łupanego? Filmowy wehikuł czasu już czeka. Masz 3 minuty na to, żeby wyjaśnić ludziom z przeszłości, jak działa sieć.

Kategoria "Allegro Short LAB” słowem się kręci. Wystarczy przesłać  opis filmu – zarys fabuły, bohaterów, czas i miejsce akcji, dołączyć kosztorys planowanych wydatków na rekwizyty, garderobę i elementy dekoracji. Jeśli Twój Pomysł spodoba się Jury, dostaniesz pieniądze na zakup przedmiotów za pośrednictwem platformy Allegro.pl. Jeżeli jesteś o krok dalej i masz już pomysł na krótkometrażowy film fabularny – po prostu łap za sprzęt, kręć i zapamiętaj hasło "Allegro Short Film” – to nasza kolejna konkursowa propozycja.

Filmowcy z reporterską pasją, sprawdzą się, przygotowując "Relację z wydarzenia”. To filmy reporterskie, do których scenariusze pisze życie. Trąba powietrzna, akcja ratunkowa, wyjątkowość i nieuchwytność chwili –  wszystko jest w cenie.  Spośród nadesłanych filmów dziennikarze telewizji TVN24, będącej patronem konkursu, wybiorą cztery relacje, których autorzy będą rywalizować o nagrodę główną.

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali w ramach 7. Festiwalu Off Plus Camera, który odbędzie się w Krakowie w terminie od 2 do 11 maja 2014 roku.

Idea "Bierzcie i kręćcie" powstała w 2008 roku, od 3 lat rozwija się w ramach platformy BiK. Stronę www.bierzcieikreccie.pl warto dodać do ulubionych. Jesteśmy też na Facebooku: www.facebook.com/bierzcieikreccieGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 25 Lutego 2014

Podziel się